O nas

Kilka słów o firmie Ciepłe Poddasze

Od 14 lat działamy w zakresie ocieplania budynków. W celu wykonania solidnej termoizolacji wykorzystujemy wełnę celulozową, czyli ekologiczny, bezpieczny materiał, który skutecznie wypełnia nawet trudno dostępne miejsca. Warto bowiem zwrócić uwagę na sposób aplikacji – mowa o metodzie pneumatycznego nadmuchu. Na terenie województwa podlaskiego jako pierwsza firma wdrożyliśmy system dociepleń stropów i piwnic w technologii KEMATHERM.

kompleksowe ocieplanie wełną celulozowąZajmujemy się kompleksowym docieplaniem obiektów oraz ich poszczególnych części. Oferujemy ponadto naprawę termoizolacji z zastosowaniem wspomnianej wełny celulozowej. Co więcej, realizujemy zlecenia w zakresie konserwacji elewacji tynkowych. W pracy zwracamy szczególną uwagę na jakość używanych materiałów oraz na terminowość. Klientom zapewniamy elastyczne terminy, a także merytoryczne doradztwo – udzielamy fachowych porad w kwestii wyboru właściwych rozwiązań termoizolacyjnych.

Działamy na terenie Białegostoku oraz okolicznych miejscowości. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu skorzystania z rozbudowanej oferty.